Main menu

O firmie

adwokat czarnków agroturystyka jura

Systemami zabezpieczeń zajmujemy się od blisko 16 lat. Nasza pasja sprawiła, że w 1998 roku powstała firma Alarm System.

W Alarm System naszym klientom oferujemy usługi w zakresie:

 • wykonania automatyki budynków (inteligentny dom),
 • sprzedaży i montażu:
  • instalacji elektrycznych,
  • systemów alarmowych,
  • systemów telewizji przemysłowej,
  • systemów PPOŻ,
  • systemów oddymiających,
  • sieci komputerowych,
  • systemów kontroli dostępu,
  • systemów wideodomofonowych.

Innowacyjne instalacje

Naszym klientom oferujemy innowacyjne usługi na najwyższym poziomie. Dlatego tworzymy zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie elektroniki, elektryki, sieci komputerowych i pozostałych instalacji niskoprądowych.

Pracownicy Alarm System to absolwenci różnych szkół: szkół zawodowych o kierunkach elektrycznych, techników elektrycznych oraz osoby z wykształceniem wyższym po odpowiednich kierunkach.

Cenimy bezpieczeństwo klientów

W pracy stawiamy na ciągły rozwój, dlatego bacznie śledzimy wszystkie nowinki i innowacje pojawiające się w branży. Kiedy na rynek trafia nowy sprzęt lub nieznane dotąd rozwiązanie techniczne, szkolimy naszych pracowników. Wierzymy, że specjalistyczna wiedza jest gwarancją skutecznej ochrony.

Fachowa wiedza + doświadczenie pracowników = solidność

W firmie Alarm System stosujemy najlepsze na rynku podzespoły sprawdzonych producentów takich jak Niko, Fibaro, AAT, SPS Elektronics, Elfon, Dipol, Novus, DSC, Satel, Hikvision, BCS, Pulsar, Polon Alfa czy D+H.

Udzielamy 12 miesięcy gwarancji na nasze usługi, na towary – 24 miesiący lub dłużej, według gwarancji producenta.

Co nas wyróżnia?

Naszą mocną stroną jest nie tylko wieloletnie doświadczenie w branży i solidność, ale także estetyka montowanych przez Alarm System zabezpieczeń. Inwestujemy w nieustanne szkolenie naszych pracowników, co gwarantuje wysoką jakość naszych usług.

Często zdarza się, że kiedy przyjeżdżamy do klienta, by wycenić koszt zainstalowania sprzętu, zauważamy złą strukturę okablowania wykonaną przez inną firmę. Poprawiamy te braki przed wykończeniem budynku, bo stawiamy na 100% satysfakcję klienta z wykonanej pracy.

Posiadamy oficjalną koncesję na wykonywanie działalności gospodarczej.

Współpracujemy z:

adwokat w krakowie agencja pracy tymczasowej żyrardów Tatrzańską Izbą Gospodarczą w Zakopanem
biuro rachunkowe aleksandrów łódzki ubezpieczenia raty wrocław Nowatorskim Klubem Piłkarskim „Podhale” Nowy Targ
naprawa piekarnika kraków agencja ubezpieczeniowa wrocław MMKS „Podhale”

Przekonaj się sam, że skuteczny alarm nie musi być drogi, a bezpieczeństwo Twojego domu lub firmy jest na wyciągnięcie ręki – zadzwoń 604 239 672 lub 182 063 408!

Sprawdzone systemy alarmowe
Wysoka skuteczność z Alarm System