Main menu

Zrealizowane projekty

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy nagrodę Najlepsi 2022 za znakomite opinie od naszych Klientów. Dziękujemy za uznanie i zachęcamy do przeczytania, co Klienci napisali w Oferteo.pl: https://www.oferteo.pl/alarmy/zakopane#Najlepsi

 

Nasz przepis na sukces? Wieloletnie doświadczenie w branży i nieustannie podnoszone kwalifikacje zatrudnionych specjalistów. Współpraca z najlepszymi dostawcami urządzeń znanych marek.

Nasza firma Alarm System, działając na rynku już ponad 16 lat, zrealizowała bardzo wiele ciekawych zadań związanych z zabezpieczeniem obiektów i automatyką budynków.

Zabezpieczyliśmy wiele obiektów użyteczności publicznej, począwszy od zadań związanych z monitoringiem miast, po wszelakiego rodzaju urzędy, sklepy wielkopowierzchniowe, zabezpieczenia banków, kościołów, a w szczególności wykonaliśmy montaże różnego rodzaju instalacji dla osób publicznych, aktorów telewizyjnych, autorów książek, piosenkarzy, sportowców, oraz polityków zasiadających między innymi w mównicach sejmowych, których, ze względów oczywistych, nie podajemy do informacji publicznej. Naszą domeną jest zaufanie, najważniejsze: chronić powierzone mienie i osoby.

Jako firma Alarm System otrzymaliśmy specjalne podziękowania od Pierwszego Zastępcy Komendanta Głównego Policji Nadinspektor Policji Władysław Padło, który napisał o nas: „Jestem pod wrażeniem techniki, która została zainstalowana w ośrodku COS-u. Dzięki temu łatwiej pracuje się Policji. Proszę o dalszą tak dobrą współpracę.”

Przy wykonaniu na obiekcie sportowym zabezpieczenia technicznego podczas wizyty Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Pana Aleksandra Kwaśniewskiego w Zakopanem i wielu ważnych osobistości mu towarzyszących, bardzo pozytywnie o nas napisał w naszej kronice firmowej Szef Biura Ochrony Rządu BOR płk. Grzegorz Mozgawa.

Zdobyliśmy wielkie uznanie, z ramienia Międzynarodowej Federacji Narciarskiej pełniącego funkcję dyrektora Pucharu Świata w skokach narciarskich Johann Walter Hofer – który nazwał nas pochlebnie jego Orłami „herzlichen Dank für die Super Arbeit das Alarm System für unsere Adler.”

Komendant WOSzK Gronik ppłk mgr. A Czarnecki między innymi napisał:
„Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu Pana Węglarczyka i możliwości sprzętu, który obsługuje.”

Specjalne podziękowanie za współpracę z nadzieją na dalsze jej kontynuowanie wystosował do nas Komendant Powiatowej Policji w Zakopanem kom. mgr. Józef Łukasik.

Posiadamy również wiele innych sukcesów i podziękowań, m.in. od osób publicznych oraz firm. Przy każdym podjętym przez nas zleceniu celem dla nas najważniejszym jest jakość i bezpieczeństwo, a następnie cena. Firmy z naszej branży, które stawiają na pierwszym miejscu cenę, nie mogą wywiązać się z zadania należycie. Niestety to się wielokrotnie sprawdza, że „co jest tanie, to jest drogie”. Zawsze staramy się, aby urządzenia, które mają służyć bezpieczeństwu, były sprawdzone i dobre, posiadając odpowiednie wszelkiego rodzaju atesty i certyfikaty.

Co nam np. po czujniku ruchu zamontowanym przez zwykłego elektryka, który nie przeszedł odpowiedniego przygotowania, odpowiednich licencji i wymaganych koncesji, gdzie w wadliwy sposób wykonany montaż czujników wielokrotnie pozwalał nam na łatwe wyeliminowanie czujnika z powierzonego zadania? Co nam po czujniku dymu, który nie załączy się w odpowiednim momencie? Albo po taniej kamerze przeznaczonej na rynek o ciepłym klimacie, czyli nie w góry, która w nocy słabo albo w ogóle nic nie widzi? Co nam po kamerach o kiepskim zapisie obrazu itd. Czasem lepiej nic nie zakładać niż mieć coś nieodpowiedniego do powierzonego zadania.

Cenimy sobie bezpieczeństwo naszych klientów, a ich satysfakcja jest dla nas priorytetem.

Co możemy zrobić dla ciebie? Zadzwoń 604 239 672 lub 182 063 408, odpowiemy na wszystkie pytania!

Zapraszamy także do naszego sklepu w Nowym Targu i zapoznania się z bogatą ofertą świadczonych przez Alarm System usług.

Z myślą o komforcie i bezpieczeństwie
Alarm System Nowy Targ